Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
SUBSKRYPCJA GRUP - Diamondzebra

SUBSKRYPCJA GRUP

Przy pierwszym uruchomieniu programu musisz trochę poczekać, aż załadują się nagłówki grup. Może to potrwać nawet kilkanaście minut, a przez wolny modem jesz­cze dłużej. Musisz jednak czekać cierpliwie, zwłaszcza, że oprócz informacji, że trwa ładowanie grup na ekranie nie pojawia się nic, co by pokazywało ile jeszcze potrzeba czasu na załadowanie wszystkich nagłówków. Po chwili na ekranie pojawią się tytuły grup. Są one pogrupowane i poukładane według nazw – grupy zaczynające się tym samym skrótem połączone są razem, w jednym katalogu, a obok – w nawiasie – podana jest liczba grup. Aby zobaczyć te grupy, kliknij znak ‘+’ po lewej stronie.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz