Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
NAZWY GRUP - Diamondzebra

NAZWY GRUP

Grupy, któ­rych nazwa zaczyna się od pl są w języku polskim, pozostałe najczęściej w angielskim. Można pewnie znaleźć grupy w innych językach, trzeba jednak znać adresy odpowied­nich serwerów. Aby zapisać się do grupy, kliknij kropkę po prawej stronie jej adresu pod nagłówkiem Subscribe – w miejsce kropki pojawi się wtedy ‘ptaszek’: S (nazwij to jak chcesz). Nazwy grup nadawane są dość logicznie i można się zorientować czego dotyczy grupa. W ostatniej kolumnie podana jest ilość listów znajdująca się obecnie w grupie. Po zaznaczeniu wszystkich interesujących Cię grup (nie zaznaczaj zbyt dużo, bo nie nadążysz ich przeglądać) naciśnij przycisk OK.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz