Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
PO NAGŁÓWKACH - Diamondzebra

PO NAGŁÓWKACH

Po wpisaniu hasła i wciśnięciu OK, program sprawdza, czy są nowe wiadomości –    pojawia się okienko informujące o przebiegu sprawdzania. Kiedy są nowe wiadomo­ści, program podaje ich liczbę i ściąga je na Twój komputer. Po ściągnięciu wszystkich nowych listów, program wróci do głównego okna. Nagłówki nowych listów wyświetlone są czcionką pogrubioną, zaś z ich lewej strony znajduje się symbol zamkniętej koperty. Aby przeczytać list, kliknij myszą jego nagłó­wek – treść listu pojawi się w polu na dole okna programu. Jeśli list nie mieści się na stronie, to po prawej stronie treści pojawi się pasek przewijania.Po nagłówkach listów oraz po ich treści można poruszać się też klawiszami ze strzałkami Góra – Dół. Aby napisać nowy list, kliknij ikonę Nowa wiadomość – pojawi się okno kom­pozycji nowej wiadomości.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz