Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
UŻYWANIE KSIĄŻKI ADRESOWEJ - Diamondzebra

UŻYWANIE KSIĄŻKI ADRESOWEJ

Jest to prosty program ułatwiający życie. Pozwala na zapamiętanie dowolnej ilo­ści adresów e-mail wraz z wieloma danymi o osobach. Pozwala nie tylko na wysyłanie poczty elektronicznej, ale i telefonowanie, faksowanie czy wideo konferencje (no, może przesadzam). Aby dodać adres, kliknij New Card. Dla naszych potrzeb wystarczy wpisać imię, nazwisko i adres e-mail. Można wpisać jeszcze wiele dodatkowych danych, wciskając kartę Contact. Można wpisać adres, telefon i faks do domu i do pracy, a później używać tych danych do telefonowa­nia czy wysyłania faksów bezpośrednio z komputera. Po wypełnieniu potrzebnych danych kliknij OK. Możesz w ten sposób wpisać kilka następnych adresów.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz