Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
REAL PLAYER - Diamondzebra

REAL PLAYER

Pakiet Netscape Communicator zawiera program do słuchania stacji radiowych na żywo w intemecie. Wystarczy na stronie radia, np. www.rmf.fm kliknąć odwołanie do łącza Real Audio, a automatycznie uruchomi się program Real Player G2, i możesz już słuchać radia przez internet. Warunkiem jest oczywiście po- siedanie karty dźwiękowej, ale dzisiaj trudno sobie wyobrazić komputer domowy bez takiego urządzenia.  Program można także uruchomić bezpośrednio, wybierając Start —> Programy -» Real -> RealPlayer G2. W menu Presets znajduje się kilkadziesiąt zdefiniowanych stacji radiowych, pogrupowanych w kilkanaście kategorii. Aby dodać swoją stację podczas słuchania kliknij prawym klawiszem myszy na rysunku z logo stacji i z podręcznego menu wybierz Add to Presets. Pojawi się okienko, które pozwoli na nadanie nazwy wybranej stacji i zakwalifikowanie jej do odpowiedniej kategorii.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz