Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
Roboty w bitwie - Diamondzebra

Roboty w bitwie

Dzisiejsi żołnierze wspomagani są przez rzesze różnych robotów, czy by uściślić – urządzeń zdalnie sterowanych. Tak więc saperzy korzystają z ramienia na gąsiennicach, wyposażonego w kamerę o dużej ostrości. Jak można się domyślić, robot ten służy do rozpoznania niebezpiecznego, zaminowanego budynku, a także do wywiezienia ładunku. Często ramię jest na tyle precyzyjne by ładunek także rozbroić. Jednym z kolejnych zastosowań zdalnie sterowanych maszyn są loty zwiadowcze. We wcześniejszych konfliktach pilot zwiadowca narażał życie, by rozpoznać teren niebezpieczny teren. Teraz wystarczy maszyna typu UAV (Unmanned Aerial Vehicle ), Maszyny te, bardzo ciche i wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia rejestrujące, pracujące także w nocy, pomagają bezbłędnie określić pozycje wroga, schowanego np za wysokim wzniesieniem czy w gęstym lesie. Karabiny maszynowe na dachach wozów bojowych, też często sterowane są z wnętrza pojazdu. Mało tego, trwają pracę nad uzbrojonymi, przydatnymi w boju robotami.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz