Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
W GÓRNEJ CZĘŚCI - Diamondzebra

W GÓRNEJ CZĘŚCI

W górnej części wybieramy elementy, które mają być synchronizowane. Na początku wszystkie elementy są nieaktywne – aby stały się dostępne, należy nacisnąć Select Items — pojawi się wówczas okno z elementami poczty i news, które można zaznaczyć do synchronizacji.Zaznaczyć można znacznikiem z lewej strony grupy dyskusyjne i foldery pocz­towe, jeżeli korzystasz z protokołu IMAP, który przechowuje wiadomości na serwerze pocztowym.Po naciśnięciu OK wrócisz do poprzedniego okienka, gdzie możesz jeszcze za­znaczyć opcje:Send Unsent Messages wysłanie wiadomości pocztowych przed przejściem do trybu offline. Work offline after synchronizator przejście do trybu offline po zakończeniu syn­chronizacji, możesz wtedy rozłączyć połączenie.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz