Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
OBSŁUGA PROGRAMU - Diamondzebra

OBSŁUGA PROGRAMU

Obsługa programu związana z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości nie zmie­niła się od wersji 4.0, więc nie będę powtarzał tego, co napisałem kilka stron wcześniej. Podobnie wygląda też przeglądanie grup dyskusyjnych. Program Netscape posiada bardzo wygodne mechanizmy przeglądania i zaznaczania wiadomości. Można jednym klawiszem zaznaczyć całą grupę zaznaczonych wiadomości jako przeczytane (klawisz M) lub – podczas przeglądania – nacisnąć klawisz C, pozwalający zaznaczyć jako przeczytane wiadomości starsze niż wskazana data. Ciekawą możliwością, zwłaszcza jeżeli łączysz się przez modem, jest praca w trybie offline, czyli bez połączenia. Z menu File wybierz Offline, dalej Synchronize    pojawi się okienko, które pozwala ustawić opcje synchronizacji, czyli uaktualniania informacji na dysku lokalnym.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz