Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
W INTERNECIE - Diamondzebra

W INTERNECIE

W intemecie obowiązuje standard ISO 8859-2. Aby go ustawić w przeglądarce, kliknij w górnym menu View -> Encoding i ten właśnie standard. Następnie jeszcze raz wejdź do tego menu i kliknij Set Default Encoding. Spowoduje to zapamiętanie ustawień dla strony kodowej jako domyślnych. Od tej pory większość stron WWW w języku polskim będzie miała polskie lite­ry, choć zdarzają się czasami strony posiadające polskie litery w standardzie innym niż ISO, ale jest to standard uznany za obowiązujący w polskim intemecie i większość osób ich używa tak na stronach WWW, jak i w poczcie.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz