Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
Sposób na promocję muzyki - Diamondzebra

Sposób na promocję muzyki

W Internecie nie brakuje stron różnych, mało znanych wykonawców muzycznych, których twórczość nie jest obca jedynie bardzo ścisłemu i w sumie niewielkiemu gronu odbiorców. Nie są to takie gwiazdy jak Pearl Jam, Nirvana czy Metallica – takich aspiracji zresztą nawet nie mają. Aby bowiem zaistnieć na muzycznym rynku, trzeba zacząć przede wszystkim od wydania płyty – a to wcale nie jest rzeczą tak prostą, jak mogłoby się wydawać. Pewnym sposobem dla takich zespołów na jakieś zaistnienie jest strona w Internecie, na której zamieszczać można utwory w formacie pobierz mp3, które osoby zainteresowane mogą nie tylko odsłuchać, ale również i pobrać na swój komputer. Dzięki temu z twórczością takiego mało znanego wykonawcy może zapoznać się większe grono odbiorców, co dla takich artystów jest kwestią bardzo istotną.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz