Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
Serwisy muzyczne - Diamondzebra

Serwisy muzyczne

Informacje o rynku muzycznym to tematyka podejmowana przez setki przeróżnego rodzaju serwisów internetowych. To ciekawy temat, jako, że wszystkich to interesuje. Internetowy serwis muzyczny wcale nie jest tożsamy ze stroną, z której pobierać można pliki darmowe mp3. Wręcz przeciwnie większość serwisów jest typowo informacyjnych. Dowiecie się w nich co słychać u Michała Wiśniewskiego, kiedy koncerty zaplanowane ma Agnieszka Chylińska, a kiedy zespół Łzy planuje wydanie nowej płyty. To zdecydowanie najciekawsza tematyka dla takich stron, która dodatkowo interesuje fanów. Wcale nie jest powiedziane, że internet to jedynie nielegalna muzyka. Takich stron jest coraz mniej – właściciele odchodzą od udostępnienia tych plików, gdyż nie chcą sobie narobić problemów. Pobieranie i udostępnianie mp3 w sieci jest nielegalne.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz