Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_enqueue_scripts' not found or invalid function name in /home/xp90001/domains/diamondzebra.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
NA STRONACH WWW - Diamondzebra

NA STRONACH WWW

Na stronach WWW nie ma różnicy, czy dane odwołanie wskazuje na plik do ściągnięcia, czy na plik kolejnej strony. Przeglądarka stara się odróżnić te pliki po roz­szerzeniach, czasami jednak próbuje otworzyć plik, którego nie da się wyświetlić w postaci strony WWW, na ekranie pojawiają się wtedy różne dziwne znaczki. Jeżeli wiesz, że jest plik, który chcesz ściągnąć, to naciśnij przycisk Back (strzałka w lewo na pasku narzędzi) i kliknij na tym odwołaniu prawym przyciskiem myszy. Pojawi się menu podręczne z dostępnymi opcjami. Kliknij Save link as, a pojawi się okienko z pytaniem, gdzie zapisać dany plik. Wskaż katalog i kliknij OK.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!

Dodaj komentarz