Need for Speed: Underground

Need for Speed: Underground jest jedną z wielu części znanej nam dobrze serii Need For Speed. Serię Need Fos Speed zapoczątkowano w 1995 roku. Gra nawiązuje do filmów typu The Fast and Furious (z ang. Szybcy i wściekli)
Główną atrakcją tej gry są nielegalne wyścigi po nocnych dzielnicach. Gra cechuje się dobrą oprawą graficzną, odbicia od samochodów, od nawierzchni, dźwięk silników, tuning samochodów, to wszystko sprawia, że nie możemy oderwac się od komputera. W grze jest kilka typów wyścigów, drag, drift, sprint. Nasz samochód możemy ulepszać na różne sposoby, wizualnie – poprawiając wygląd samochodu, kupując spojlery, alufelgi, czy tez zmieniając kolor karosierii oraz tuning osiągów, wymiana skrzyni biegów, silnika co sprawia, że nasz samochód jest jeszcze szybszy i mamy większe szanse z naszymi przeciwnikami.
Grę polecam fanom tuningu i wyścigów.

Hej! Pracuje w jednej z dużych korporacji jako specjalistka od social mediów i public relations, dlatego dość sprawnie poruszam się w tym świecie, postanowiłam prowadzić tego bloga aby nieco przybliżyć wam świat mediów!