jakie okna jednokolorowe czy dwukolorowe

jakie okna jednokolorowe czy dwukolorowe

Nie dlatego, że trzeba słuchać tego, co mówi redaktor. W końcu to imię i nazwisko na grzbiecie tej powieści i jesteś całkowicie odpowiedzialny za jego treść. Mimo, że to dobry i subtelny Edytor może podnieść swoją powieść na wysokościach, które mogą nie być w stanie osiągnąć na własną rękę.

Jak wynika z serii o Harrym Potterze JK Rowling została mocniej edytowanej na początku (pierwsze dwie powieści są ledwo ponad 200 stron, a do czasu możemy dostać się numer pięć, Harry Potter i Zakon Feniksa , jesteśmy w obliczu ciężkiego Tome ponad 700 stron), więc jest to na ogół wskazane na początku swojej kariery do ponoszenia rady edytorze mocno w pamięci, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w publikacji. W każdym razie, mniej znaczy więcej, a destylowana i skupiona książka jest bardziej prawdopodobne, urzekają i intrygują nową publiczność niż meandrującej epopei, które stale traci swoją drogę.

jakie okna jednokolorowe czy dwukolorowe

Pisanie książki jest proces, nigdy nie zapomnę. Każdy etap procesu jest unikalny, ale konieczne. Nie mieszać je, a na pewno nie próbować pominąć żadnych kroków. Zrób to na własne ryzyko.

jakie okna jednokolorowe czy dwukolorowe

JK Rowling pokazała światu, co jest możliwe, jeśli stosować się do podstawowych procesów sztuki i rzemiosła pisania dobrą historię. Ci więc przed próbą kolejną powieść, zająć się cztery etapy w procesie zapisu: planowanie, pisanie, przepisywanie i edycja, i mieć pewność, dajesz każdym kroku jej powodu.

A kto to wie? Możesz być następny JK Rowling.

Artykuł dzięki: